Contact Us

Storagetech™ is proud to supply 16” Flame Arrestors to GazProm Transmission Gas Pipeline Project in Serbia

Image not found

İstanbul, 08 Eylül 2020 - Äager Brand Storagetech™, UAB ile işbirliği içinde GazProm İletim Gaz Boru Hattı Projesi'nin Novi Sad Kısmına 18 adet ATEX sertifikalı, özel yapım 110 bar testli yüksek basınç 16” Hat İçi Alev Koruyucuları tedarik etmekten gurur duyar.

Storagetech™, sertifikasyon kuruluşundan 16" parlama alev tutucu ATEX sertifikası aldığını duyurmaktan gurur duyar. Öte yandan 10" parlama alev tutucu numune ünitesi test için laboratuvara sevk edilmiştir.

Storagetech ™ da patlama yangın koruyucular tüm boyutu için ATEX sertifikaları almak için planlanmıştır. deney tasarımı sonra, test numunesi (12" ) birinci öncelikte laboratuara test etmek için gönderilecektir. Daha sonra, diğer boyut alev sedatif-testis ve buna göre sertifikalı olacaktır.

Storagetech ™ markası kim?

Äager Brand Storagetech™, petrol, gaz, petrokimya, kimya, ilaç, tarım, su, atık su arıtma ve kamu hizmetleri endüstrileri için teknolojik olarak gelişmiş alev tutucular ve depolama tankı vanaları sağlama konusunda kapsamlı deneyime sahip ATEX sertifikalı bir tasarımcı ve üreticidir ve ATEX direktifini başarıyla almıştır. EN ISO 16852:2016'ya göre onaylanmış 2” inç ila 16” inç hat arası alev tutucu serisinde IIA Sertifikası alevlenme tipi ürünler için sertifikaya sahiptir.

Hat içi alev tutucu nedir?

Bazen uzun boru hattının ortasında alev arestörü arzu edilir. Bunlar özellikle boşaltım boruları veya çizgiler dışarıya tankı ev çatı ve duvar uzatılırsa bir tank evin içinde kurulum için uygundur. depolama tankı çatısında ortadan kaldırır zor denetimler iç üniteyi Bulma ve kondensat dondurulması gelen havalandırma korur. Bir boru hattında bulunan yanma kolaylıkla patlamaya ateşe verme geçiş yapabilir; Bir parlama geçebilir oysa bazı tasarımlarda durumunda bir patlama, durdurulabilir. Bu nedenle, bir in-line alev dayanacak ve hem de aşağı doğru yanma her iki tip durdurmak ve bir boru hattı yönünde yukarısında gerekir. Yanma sırasında meydana gelen basınç yüksek olabileceği için, in-line siperi ve boru hattı düzgün tasarlanmış, üretilmiş ve test edilmelidir. alev elemanının kendisi yanma sonucu olarak her iki yönde de önemli bir basınç değişimlerini dayanabilecek özellikte olmalıdır. 2016: Storagetech alev kesici üretim, montaj ve testler EN ISO 16852 uyarınca olduğunu unutmayınız.

Tutuşma arestörleri gerçekler:

• Yanıcı bir karışımın yayılmasını durdurun.

• Alevin geçişini önlemek için yangın bariyeri görevi görür ve alevin ısısını, yanıcı sıvının yaydığı yanıcı buharın kendiliğinden tutuşma sıcaklığının altına dağıtır.

• Bunlar iki farklı tür olarak kategorize edilir: hat içi ve hat sonu.

• Bir tankın içindeki kontaktan tank içeriğini korumak için tank ve havalandırma arasında bir bariyer olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

• 30 dakikalık sürekli yanma için alev geri tepmesini önleyin.

Proje Hakkında

2009 yılında Gazprom ve Srbijagas, Banatski Dvor UGS tesisi için bir ortak girişim kurma anlaşması imzaladılar. Banatski Dvor UGS tesisi, güneydoğu Avrupa'daki en büyük gaz depolarından biridir. Tesis Kasım 2011'de işletmeye alınmıştır. 450 milyon metreküp çalışma gazı kapasitesine sahip olan UGS tesisi, günde maksimum 5 milyon metreküp gaz çıkışına sahiptir.

Äager Markası Storagetech™ olarak, UAB "Altus LT" ile işbirliği içinde GazProm İletim Gaz Boru Hattı Projesinin Novi Sad Bölümüne 18 adet ATEX sertifikalı özel yapım 110 bar testli yüksek basınç 16” Hat İçi Alev Koruyucuları tedarik etmekten gurur duyar.

Diğer yandan; Bu projeye 31 adet özel tasarım 4" In-Line Alev Tutucu (CS), 3 Adet özel tasarım 6" In-Line Alev Tutucu (SS316), 1 adet özel tasarım 8" In-Line Alev Tutucu (SS316) tedarik edilmiştir.

Storagetech™ özel yapım 16” Hat İçi Alev Tutucular, alev veya yangının yayılmasının bir boru hattındaki veya yanıcı buharı boşaltan bir kaptaki bir açıklığa girmesini önleyen pasif cihazlardır.

Alev söndürme elemanı, monte edildiği borunun alanının üç veya dört katı olacak şekilde tasarlanır ve iki flanşlı indirgeme makarası arasına monte edilir. Eleman, buharın içinden geçtiği geçitler oluşturmak için sıkıca sarılmış bir rulo veya kıvrımlı paslanmaz çelik şerit rulolarından oluşur. Her geçidin alanı, elemanın sağladığı koruma seviyesini belirler. Storagetech™ Sıralı Alev Alma Alev Koruyucu, standart olarak Maksimum Deneysel Güvenli Boşluğa sahiptir ve IIB ve IIA gaz grupları için uygundur.

Äager Brand Storagetech™, herhangi bir endüstriyel gaz uygulaması için atölyede fabrikasyon tank ekipmanı sipariş etmek üzere tasarlanmış, son derece sofistike özel yapım üretim ve tasarım yeteneğine sahiptir.

Äager Hakkında

Almanya Münih'te yolculuğuna başlayan Äager, yüksek kaliteli, uygun fiyatlı, en hızlı endüstriyel ürünlere ihtiyaç duyan müşterilerimizin temel destekçisi olmak için kuruldu.

Äager, ERGIL® ve Storagetech™ markaları altında en yüksek güvenlik ve sürdürülebilirlik standartlarını koruyarak bunu başaracağına söz verdi.

Geleneksel olarak petrol ve gaz, Äager'in ana işiydi, ancak zamanla çeşitli sektörler için ihtiyaç duyulan ürünler ortaya çıktı. Ardından, Äager kendimizi alternatif enerji, enerji, su ve atık su, denizcilik ve imalat sektörlerinde aktif olarak çalışırken buldu. Üretim için güvenlik, çevre, proses ürünleri ve özel bileşenler sunuyoruz.

Gelecek, verimli, çevresel etkisi olmayan, güvenli ve uygun fiyatlı ürünler gerektirir. Äager, ihtiyaç duyduğunuz her yerde proje ihtiyaçlarınız için size destek olmak için burada.

08 August 2020
Other News
Contact Us
We are ready to listen 40 years experience is waiting to support you.